Stylizacja brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs

Przedłużanie rzęs

Regulacja brwi

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej.

Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy nabiorą wyrazistości. Jednocześnie efekt jest bardzo naturalny.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs odbywa się przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska.

Zabieg jest niezwykle staranny i precyzyjny, specjalnym klejem mocuje się każdą pojedynczą rzęsę. Klientka decydująca się na przedłużanie powinna zarezerwować czas nawet do 3 godzin. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym, nie jest więc – pomimo długości trwania – uciążliwy ani męczący. 

Henna i regulacja

Regulacja brwi i henna brwi i rzęs to zabieg nadający eleganckie i wyraziste spojrzenie.

Oczy i ich oprawa w największym stopniu decydują o naszej urodzie, dlatego tak ważne jest, by ją podkreślały. Podstawą dobrego wyglądu są podkręcone i wydłużone rzęsy, lecz nie należy zapominać o brwiach – odpowiednio wyregulowane i przyciemnione mogą wymodelować kształt twarzy. 

Chcesz umówić się na wizytę

Godziny otwarcia gabinetu są bardzo elastyczne, w miarę możliwości jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.
Studio Urody Maja Rozwadowska