Stylizacja paznokci

Przedłużanie paznokci

Wzmacnianie paznokci

Naturalny wygląd

Stylizacja paznokci

Zadbane i wypielęgnowane paznokcie są wizytówką każdej kobiety.
W naszym salonie manicure to jednak coś znacznie więcej. Nie tylko dbamy o to, aby paznokcie naszych klientek były piękne i eleganckie, ale również zwracamy uwagę na ich indywidualne potrzeby
Hybryda ręce

Paznokcie hybrydowe są obecnie jedną z najpopularniejszych metod zdobienia i pielęgnacji paznokci.

Hybryda to kompromis pomiędzy tradycyjnym lakierem a bardziej “radykalnymi” odmianami manicure, np. żelowym czy akrylowym. Manicure hybrydowy nakłada się tak samo jak zwykły lakier, ale po nałożeniu utwardza się go przy pomocy specjalnej lampy UV. Zabieg ten nadaje nałożonej powłoce niezwykłe właściwości.  

Manicure

Manicure jest dla kobiety czymś więcej niż klasycznym malowaniem paznokci.

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Dlatego polecamy manicure. Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety, częścią jej urody i kobiecości. 

Parafina – dłonie

Parafina ma liczne właściwości zdrowotne – poprawia krążenie krwi, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami.
Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. 

Stylizacja paznokci – żel

Paznokcie żelowe to manicure żelowy robiony bezpośrednio na płytce paznokcia i przedłużany szablonem lub manicure żelowy robiony na tipsie.

Ponieważ paznokcie pokrywa się twardym, trwałym żelem lub tipsem, jest to dobre rozwiązanie dla kobiet z kruchymi, łamliwymi paznokciami, które na co dzień muszą rezygnować z długich paznokci i u których manicure zazwyczaj nie utrzymuje się długo. 

Chcesz umówić się na wizytę

Godziny otwarcia gabinetu są bardzo elastyczne, w miarę możliwości jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.
Studio Urody Maja Rozwadowska