Gładka skóra

Bez podrażnień

Na długi czas

Depilacja

Gładkie ciało jest obiektem pożądania każdej zadbanej kobiety.

Nowoczesne technologie dają nam możliwość zastąpienia tradycyjnych sposobów depilacji rozwiązaniami, które pozwolą nam zarówno zaoszczędzić czas jak i zagwarantują, że w każdej chwili będziemy cieszyć się gładkim i atrakcyjnym ciałem.
Depilacja royx

Pasta cukrowa, tuż obok wosku, jest najpopularniejszym środkiem do usuwania niechcianego owłosienia z okolic intymnych, nóg, pach i twarzy.

Największą zaletą depilacji pastą cukrową jest bezbolesność, a także minimalne ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Ten sposób usuwania owłosienia nie jest polecany kobietom, którym zależy na pięknej opaleniźnie, ponieważ pasta cukrowa wykazuje właściwości rozjaśniające. 

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem należy do szybkich i skutecznych metod usuwania owłosienia.

Jedną z największych zalet depilacji woskiem jest przede wszystkim 3-4 tygodniowa przerwa pomiędzy wykonywanymi zabiegami podczas, której możemy cieszyć się gładką skórą. Dodatkowym plusem jest fakt, że jeśli wykonywane są regularnie mogą znacznie wpłynąć na osłabienie się włosów oraz ich wolniejszy wzrost. 

Chcesz umówić się na wizytę

Godziny otwarcia gabinetu są bardzo elastyczne, w miarę możliwości jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów.
Studio Urody Maja Rozwadowska